Klienci Biznesowi
Klienci Prywatni
PLNbez VAT
Wszystkie
Koszyk
Wszystkie

Firma

Distrelec jest wiodącym dostawcą produktów i usług online dla specjalistów ds. konserwacji. Założona ponad 40 lat temu w Szwajcarii firma Distrelec oferuje produkty i rozwiązania z zakresu elektroniki, automatyki i technologii pomiaru. Jesteśmy reprezentowani przez spółki zależne w ponad 13 krajach i oferujemy szybką i niezawodną dostawę w całej Europie.

Odkryj Distrelec

Jako dystrybutor usług o ponad 40-letnim doświadczeniu określiliśmy, czego potrzebują nasi klienci, aby zaoferować szeroką gamę najlepszych opcji marek o doskonałej dostępności produktów. Dzięki ponad 30 000 produktów dodawanych co roku, dostarczamy komponenty dopasowane do każdego budżetu i wymagań. Skupiamy się na oferowaniu najlepszej wartości, mamy nawet własną markę — RND — aby zapewnić naszym klientom korzyści z wysokiej jakości w niskich cenach, jeśli chodzi o ich podstawowe projekty. Ponadto nasze wieloletnie doświadczenie doprowadziło do dobrze ugruntowanej logistyki, która pozwala nam dostarczyć do Ciebie w rekordowym czasie.

Niezbędne produkty dostarczane zawsze, gdy ich potrzebujesz

Podczas tworzenia rozbudowanego portfolio, nasz zespół ekspertów ds. zakupów i menedżerowie produktów selekcjonują tylko te marki i produkty, które zapewniają klientom najlepszą jakość. Skorzystaj z naszego rozległego doświadczenia i wyboru komponentów i produktów, które pomogą w Twoich kluczowych projektach. Jesteśmy w zgodzie z priorytetami klientów i oferujemy przyspieszone dostawy w celu zminimalizowania przestojów. Pomocą służą również lokalne zespoły ekspertów ds. sprzedaży i pomocy technicznej.

Dowiedz się, jak firma Distrelec może Ci pomóc