Klienci Biznesowi
Klienci Prywatni
PLNbez VAT
Wszystkie
Koszyk
Wszystkie

KEMET

Nasze plany rozwoju na kolejne 100 lat

Aby uczynić świat lepszym miejscem do życia, bezpieczniejszym i lepiej skomunikowanym, firma KEMET opracowała i stworzyła rozwiązania, które pchną ludzkość ku przyszłości. Można mieć pewność, że trwałe materiały i technologie wykorzystywane przez KEMET pozwalają tworzyć zaawansowane, projektowane pod kątem zastosowań urządzenia, które sprostają każdemu wyzwaniu.

Współpraca z firmą KEMET jest równoznaczna z nastawieniem się na innowacyjność — pozwala poznać produkty potrzebne do tworzenia rozwiązań przyszłości, które są dostępne już teraz.

Wprowadzenie 5G

Przewiduje się, że niecierpliwie oczekiwany dostęp szerokopasmowy do sieci 5G zrewolucjonizuje sposób, w jaki postrzegamy dane i komunikację. Biorąc pod uwagę niewiarygodne wręcz zapowiadane prędkości, niemal całkowity brak opóźnień oraz możliwość przesyłania ogromnych ilości danych między urządzeniami, wdrożenie tej technologii przez wiele branż i sektorów jest wyłącznie kwestią czasu. Aby móc przyczynić się do rozwoju zastosowań technologii 5G, odkryj kondensatory, czujniki, superkondensatory, cewki mocy i inne produkty firmy KEMET, które pozwolą kształtować przyszłość.

Misją firmy KEMET jest uczynienie świata lepszym, bezpieczniejszym i doskonale skomunikowanym miejscem do życia.

Teraz bardziej niż kiedykolwiek jesteśmy zaangażowani w naszą misję polegającą na tym, aby kluczowe firmy działały, a produkty ratujące życie trafiały do osób, które podczas pandemii COVID-19 krytycznie ich potrzebują. Od ponad 100 lat firma KEMET dostarcza komponenty do aplikacji o wysokiej niezawodności, w tym urządzeń medycznych. Do dzisiaj nigdy nie byliśmy bardziej dumni z dostarczania produktów klientom, którzy na nas polegają.

KEMET: Myśl magnetycznie

Starania mające na celu poszerzenie globalnej bazy klientów i rozwijanie asortymentu pozwoliły firmie KEMET wznieść się na pozycję wiodącego dostawcy podzespołów elektronicznych. Oferta urządzeń elektromechanicznych i elektromagnetycznych została poszerzona o wiele produktów. Nowości obejmują min. cewki, filtry liniowe AC/DC, rdzenie EMI i filtry EMI-RFI, a także transformatory impulsowe. Wyjątkowy, elastyczny ekran należący do serii arkuszy tłumiących EFS, powstających w oparciu o połączenie polimerów z mikroskopijnymi cząsteczkami proszku magnetycznego, doskonale nadaje się do tłumienia zakłóceń EMI.

Spotlights

  • Status produktu
  • Szerokość
  • Długość
  • Pojemność
  • Seria
  • Wysokość
  • Raster