Klienci Biznesowi
Klienci Prywatni
PLNbez VAT
Wszystkie
Koszyk
Wszystkie

e-Procurement

Zintegrowane rozwiązania dla Twojej firmy

E-Procurement to termin oznaczający nabywanie przez firmy towarów i usług za pośrednictwem internetu oraz innych systemów informacyjnych i komunikacyjnych, takich jak systemy EDI lub ERP. E-Procurement umożliwia przyspieszenie procesu zamawiania, poprawę jakości zamówień oraz obniżenie kosztów z nimi związanych. Poznaj rozwiązania dostępne dla Twojej firmy.

e-Procurement

- bezpłatne usługi dla klientów B2B

Klienci na całym świecie korzystają z dostępu do wysokiej jakości danych – nasz katalog może zostać połączony z Intranetem lub sklepem internetowym. Usługa ta jest zawsze bezpłatna dla naszych klientów B2B, pod warunkiem że nie są wymagane dodatkowe usługi oferowane przez dostawców zewnętrznych.

Ponadto istnieje możliwość dostępu do wszystkich artykułów Elfy Distrelec za pośrednictwem różnych dostawców treści. Pozwala to na stworzenie indywidualnych rozwiązań związanych z kompleksowym zarządzaniem artykułami kategorii C. Można na przykład przekazywać zapytania do platform takich jak Wallmedien, Hubwoo, Heiler, Mercateo, Jcatalog.

Od zamówienia do wystawienia faktury, wszystkie kroki można skonfigurować w ramach usługi e-Procurement.
Jeśli chcesz uzyskać bardziej szczegółowe informacje na temat możliwych rozwiązań dla Twojej firmy, zapraszamy do kontaktu.

phone 22 570 56 00

e-Katalog

e-Katalog

Obecnie oferujemy:

chart

Elfa Distrelec standardowo obsługuje systemy klasyfikacji eCl@ss i UNSPSC; możliwe jest również zastosowanie klasyfikacji zdefiniowanych przez indywidualnych klientów.
Wszystkie katalogi są dostępne w wielu językach z cenami i asortymentem dostosowanymi do potrzeb klienta.

Katalog online

Sklep internetowy Elfy Distrelec może być zintegrowany poprzez platformę OCI z modułem SAP B2B (Enterprise Buyer Professional, EBP) oraz przez PunchOut do platformy Ariba. Twoi nabywcy z pewnością docenią możliwość pobierania kart danych technicznych, listy części, funkcję importu, funkcję wyszukiwania według parametrów technicznych, przejrzyste porównania produktów, zdjęcia 360°, filmy o produktach itp.

Katalog offline

Elfa Distrelec udostępnia katalogi offline ze specyfikacją techniczną i zdjęciami. Są one dostępne za pośrednictwem bezpośredniego połączenia lub jako pliki zawierające katalogi. Standardowo obsługiwane są następujące formaty: xml (np. BMEcat), xlsx, xls, txt, csv.

e-Zamówienia

e-Zamówienia

e-Zamówienia

Elfa Distrelec obsługuje dokumenty w standardzie EDIFACT, wszystkich standardowych dialektach XML (openTRANS, IDoc ORDERS itp.), jak również ustrukturyzowane wiadomości e-mail. Obsługujemy następujące formaty danych:

UN/EDIFACT, SAP IDoc, XML, openTRANS, CSV

e-Potwierdzenia

W ramach realizacji zamówienia wysyłamy do klienta elektroniczne potwierdzenia zamówienia i elektroniczne potwierdzenia wysyłki. Obsługujemy wszystkie standardowe, jak również określone przez klientów, formaty dokumentów.

e-Rachunkowość

e-Rachunkowość

e-Faktura

Systemy księgowe stosowane przez Elfę Distrelec obejmują wiele powszechnie obowiązujących standardów. Oferujemy rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb, zarówno tradycyjne, jak i elektroniczne.

e-Faktura korygująca

Niezależnie od tego, czy wymagane będą faktury korygujące, indywidualne czy zbiorcze, zawsze zapewnimy Ci najlepszą obsługę. Wystarczy, że poinformujesz nas o swoich wymaganiach zakresie formatu przesyłania danych, który powinniśmy zastosować, a my zadbamy o resztę.

e-Płatności

e-Płatności

e-Płatności

Akceptujemy płatności kartą kredytową, PayPal oraz polecenie zapłaty. Oprócz tradycyjnych metod płatności elektronicznych obsługujemy również połączenia dostosowane do potrzeb klienta.

.

Zarządzanie zautomatyzowanymi procesami płatności odbywa się za pomocą własnego systemu zarządzania zapasami klienta lub przez dostawców usług.
Chcesz skorzystać z automatycznego procesu płatności? Znajdźmy rozwiązanie idealne dla Ciebie.

Klienci na całym świecie korzystają z e-Procurement w Elfie Distrelec

Z naszych usług e-Procurement korzysta już wiele znanych małych, średnich i dużych firm. Nasi klienci działają w następujących sektorach:

Konserwacja, naprawy i remonty (MRO); produkcja przemysłowa; przemysł elektroniczny; badania i rozwój (R&D); dystrybucja; sektor publiczny / edukacja i doskonalenie zawodowe.

Wybierając Elfę Distrelec, skorzystasz z naszej szerokiej gamy produktów, wysokiego stanu zapasów, szybkiej dostawy i indywidualnej obsługi. Kategorie produktów:

Komponenty aktywne i pasywne, elektromechanika, elektrotechnika, testy i pomiary, automatyzacja, zasilanie i oświetlenie, narzędzia, lutowanie i usługi MRO, IT i akcesoria.

Jeśli chcesz uzyskać bardziej szczegółowe informacje na temat możliwych rozwiązań dla Twojej firmy, zapraszamy do kontaktu.

phone 22 570 56 00