Klienci Biznesowi
Klienci Prywatni
PLNbez VAT
Wszystkie
Koszyk
Wszystkie

Wysoka jakość wykonania z myślą o podłączonym świecie

Taoglas stosuje najnowsze materiały o wysokiej wydajności do opracowywania najlepszych komponentów antenowych i RF. Zastosowanie tych materiałów pozwala na uzyskanie wydajności i niezawodności, której klienci mogą zaufać. W ofercie firmy dostępne są anteny wbudowane i wewnętrzne, układy magnetyczne, zespoły kablowe oraz złącza. Taoglas dysponuje unikalną wiedzą w zakresie integracji, certyfikacji i komercjalizacji wysoce złożonych rozwiązań technologicznych.

Zaawansowane komponenty w najnowocześniejszych sieciach bezprzewodowych

Taoglas jest dostawcą zaawansowanych komponentów RF i technologii bezprzewodowych, które pozwalają producentom OEM, przedsiębiorstwom i społecznościom na szybkie i ekonomiczne wprowadzanie na rynek rozwiązań z zakresu transformacji cyfrowej. Przy użyciu najnowszych materiałów o wysokiej wydajności do opracowania anten i komponentów RF, Taoglas zapewnia wydajność i niezawodność, którym klienci mogą zaufać.

Ekspertyza RF w zakresie magnetyki: Twój partner w dziedzinie łączności

Firma Taoglas stworzyła nowe produkty z dziedziny magnetyki, które zapewniają doskonałe tłumienie zakłóceń EMI, niskie opóźnienia i zoptymalizowane układy w routerach, robotyce, medycynie, motoryzacji, automatyce przemysłowej i komercyjnych centrach danych. Nowe złącza Atmos RJ45, transformatory Exos LAN oraz transformatory Stratos BMS są zgodne z normami obowiązującymi w branży i umożliwiają szybką integrację z sieciami WLAN, VoIP oraz szybkimi sieciami Ethernet do 10 GbE.

Zespoły kablowe łączą świat

W trosce o klientów z branży elektronicznej Taoglas rozszerzył swoją ofertę o złącza, adaptery, gniazda, wiązki kablowe i inne elementy zaprojektowane z myślą o zapewnieniu najwyższej jakości. Wśród nich są złącza SMA, FAKRA, MMCX i NMO do montażu na różnego rodzaju kablach oraz złącza SMA, MCX i MMCX, a także FAKRA do zastosowań motoryzacyjnych i TXR pasujące do złączy I-PEX. Na życzenie klienta firma Taoglas może wykonać konstrukcję na zamówienie, która będzie pasowała do każdego zastosowania!

Spotlights